reklamaKomplexní propagace Vaší firmy je jedním ze základních stavebních kamenů marketingového plánu. Samozřejmě existují i firmy, které reklamu, public relations a další formy propagace nevyužívají a ani nepotřebují - jenže těch skutečně není mnoho a „úsporu“ nákladů musí stejně investovat do jiných, méně běžných forem zviditelnění se. Pokud jste zastánci první cesty, nabízíme Vám kvalitní propagační formy.

Při správné volbě médií a vhodně zpracované reklamě se vložené investice vracejí rychleji a přinášejí žádaný komerční výsledek. Ať už hodláte do reklamy investovat deset tisíc nebo deset milionů, pokaždé Vás bude zajímat, zda přinesou požadovaný efekt. Je tedy důležité určit vhodné medium, správný čas, formu, počet opakování. Unikátní možnost prezentace Vaší firmy je inzerovat na prémiových projektech naší skupiny CNA. Na základě Vaší poptávky jsme schopni nabídnout tzv. reklamní balíček, určený dle Vaší specifické potřeby a na základě analýzy zacílit na klíčového zákazníka.


V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na: reklama@cnagroup.eu


Naše nabídka:Hair.cz


obsah webu:
Eshop s vlasovou kosmetikou vám nabízí ten největší luxus, který je dostupný ve všech cenových kategoriích.

- cílová skupina: muži, ženy ve věku 15-65 let
- vhodnost pro: firmy, zabývající se kosmetikou, produkty a službami, pečujícími o tělo
Koberec.cz


obsah webu:
Pohodlí a teplo domova umíme zpříjemnit na tomto portálu, kde si každý najde svou oblíbenou kombinaci barvy a materiálu našich kvalitních koberců.

- cílová skupina: muži, ženy ve věku 20-65 let
- vhodnost pro: firmy, zabývající se interierem domácností
Natural.cz


obsah webu:
Specializovaný eshop s přírodní kosmetikou a homeopatiky nabízí pestrou nabídku produktů, zabraňující kašli, bolestem hlavy, posilujícím imunitu či detoxikovat organizmus.

- cílová skupina: muži, ženy ve věku 15-65 let
- vhodnost pro: firmy, zaměřující se na zdravý životní styl
Sedačky.cz


obsah webu:
Máte-li rádi kvalitu interieru za výhodné ceny, je tento portál určen právě vám.

- cílová skupina: muži, ženy ve věku 20-65 let
- vhodnost pro: firmy, specializující se na vybavení interieru
Slovníček.cz


obsah webu:
Vyhledat správný výraz v 9 jazycích – tak to je portál slovnicek.cz, který tuto aplikaci umožňuje. Můžete si tak překládat texty například do Angličtiny, Italštiny nebo Švédštiny.

- cílová skupina: muži, ženy ve věku 12-65let
- vhodnost pro: firmy, zaměřující se na vzdělání
Tapetky.cz


obsah webu:
I váš mobil si zaslouží vlastní originální tapetku. Stačí si pouze vybrat z několika set obrázků… Tak která bude ta Vaše?

- cílová skupina: Muži, ženy ve věku 12-30let
- vhodnost pro: firmy, zaměřující na mobilní telefony
Palivo.cz


obsah webu:
Portál zabývájící se aktuálními cenami PHM v ČR, poskytované v aktualizovaném informačním servisu. Nabízíme bezplatný informační servis s aktuálními cenami pohonných hmot.

- cílová skupina: Muži, ženy ve věku 25-65let
- vhodnost pro: firmy, zaměřující na palivo, životní prostředí, energetika, atd...


 

Největší výběr sedaček a sedací soupravy najdete na webu Sedačky.cz. Luxusní psací potřeby pro náročné pak splní pera Waterman z našeho eshopu Waterman.cz. Pokud se Vám líbí přírodní kosmetika pak eshop Natural.cz nabízí vše co by jste mohli z této oblasti potřebovat. Nevíte si rady s výběrem MP4 přehrávače pak zkuste portál MP4.es jistě vám pomůže. Online překladač cizých slov na Slovnicek.cz. Plánujete cestu za poznáním pak se podívejte na portál Museum.cz, všechna muzea v ČR na jednom místě. Vlasovou kosmetiku, barvy na vlasy a jiné doplňky najdete v našem eshopu Hair.cz. Aktuální ceny benzínu tříděné podle krajů ČR najdete na portálu Palivo.cz. Scháníte koberce do bytu či domu, pak je tady eshop zaměřený na koberce a jiné podlahové doplnky Koberec.cz. Nebo si zahrejte poker online.

aktuálněNový web ePoker.cz

Spustili nový přehledný portál o hře poker jenž je na internetu čím dál více vyhledávaná hra čímž se v poslední době stává fenoménem typu poker online. Portál nabízí jak kompletní přehled o hře poker dále pokerové herny nebo strategické informace jak hrát poker nebo kompletní školu hry poker.Nový web xDSL.cz

Spustili nový přehledný portál o ADSL připojeních. Portál nabízí jak kompletní přehled o všech tarifech tak i cen. Lze objednávat online přímo z webu. Nechybějí doplnující informace o ADSL připojeních.Nový web CNA GROUP

Spustili jsme novy web cnagroup.eu s kompletním představením skupiny CNA GROUP, všech projektů a taky novinkami které se odehrávají na nasich projektech.