portfolio


Waterman.cz

Světoznámá značka per WATERMAN je na našem eshopu poskytována v unikátních tvarech, materiálech a barevnostních kombinacích. Vybírat můžete z několika modelových řad v podobě plnícího pera, rolleru, kuličkové tužky či mechanické tužky.

www.waterman.cz

Sedačky.cz

Jeden z největších eshopů s sedačkami a sedacími soupravami v ČR.Specializovaný eshop, nabízející komfort v podobě kvalitního sedacího nábytku. Máte-li rádi kvalitu interieru za výhodné ceny, je tento portál určen právě Vám.

www.sedacky.cz

Elektřina.cz

Souhrnný informační servis, kde se dozvíte o úsporách energie v domácnostech nebo denně aktualizovaných článcích či horkých aktualitách. Portál také umožňuje využítí přesných multifunkčních kalkulátorů cen elektřiny.

www.elektrina.cz

Mp4.es

Vydali jsme první přehledný portál o MP4/MP3 přehrávačích pro Španělské uživatele. Celý portál je kompletně ve španělském jazyce. Najdete zde cca. 70 nejpoužívanějších MP4/MP3 přehrávačů, fotogalerie i technické popisy o každém z nich.

www.mp4.es

Museum.cz

Cestovatel, dobrodruh nebo běžný občan – každý nalezne komplexně souhrnný informační systém o všech muzeích v ČR s lokacemi zajímavých míst a výstav. Poskytované služby projektu jsou pro běžného uživatele bezplatné.

www.museum.cz

Palivo.cz

Portál zabývájící se aktuálními cenami pohonných hmot v ČR, poskytované v aktualizovaném informačním servisu. Nabízíme bezplatný informační servis s aktuálními cenami pohonných hmot v rámci ČR i v jednotlivých krajích.

www.palivo.cz

Hair.cz

Eshop s vlasovou kosmetikou, nabízející maximální peči o Vaše vlasy. Produky, vyrobené na přírodní bázy, jsou dostupné ve všech cenových kategoriích. Naše výrobky se specializují na všechny typy vlasů.

www.hair.cz

Koberec.cz

Pohodlí a teplo Vašeho domova může zpříjemni nabídka koberců z našeho eshopu, kde si může každý najít svou oblíbenou kombinaci barvy a materiálu. Nabídků koberců neustále rozšiřujeme.

www.koberec.cz

Natural.cz

Specializovaný eshop s přírodní kosmetikou, léčivými rostlinami a homeopatiky nabízí pestrou nabídku produktů, zabraňující kašli, bolestem hlavy, posilujícím imunitu či detoxikovat organizmu. Výrobky můžete zakoupit bez lékařského předpisu.

www.natural.cz

Slovníček.cz

Vyhledat správný výraz v 9 jazycích – tak to je úkolem portálu Slovnicek.cz, který tuto aplikaci umožňuje. Můžete si tak například překládat slovíčka do Angličtiny, Italštiny, Švédštiny nebo Esperanta.

www.slovnicek.cz

Tapetky.cz

Také Váš mobil si zašlouží maximální péči. A to byl právě důvod, proč jsme pro Vás připravili nepřeberné množství tapetek s mnoha motivy. Dle přehledných kategorií tak může zdobit Váš telefon nejnovější Ferrari nebo se na Vás může usmívat oblíbený filmový hrdina.

www.tapetky.cz
Největší výběr sedaček a sedací soupravy najdete na webu Sedačky.cz. Luxusní psací potřeby pro náročné pak splní pera Waterman z našeho eshopu Waterman.cz. Pokud se Vám líbí přírodní kosmetika pak eshop Natural.cz nabízí vše co by jste mohli z této oblasti potřebovat. Nevíte si rady s výběrem MP4 přehrávače pak zkuste portál MP4.es jistě vám pomůže. Online překladač cizých slov na Slovnicek.cz. Plánujete cestu za poznáním pak se podívejte na portál Museum.cz, všechna muzea v ČR na jednom místě. Vlasovou kosmetiku, barvy na vlasy a jiné doplňky najdete v našem eshopu Hair.cz. Aktuální ceny benzínu tříděné podle krajů ČR najdete na portálu Palivo.cz. Scháníte koberce do bytu či domu, pak je tady eshop zaměřený na koberce a jiné podlahové doplnky Koberec.cz. Nebo si zahrejte poker online.

aktuálněNový web ePoker.cz

Spustili nový přehledný portál o hře poker jenž je na internetu čím dál více vyhledávaná hra čímž se v poslední době stává fenoménem typu poker online. Portál nabízí jak kompletní přehled o hře poker dále pokerové herny nebo strategické informace jak hrát poker nebo kompletní školu hry poker.Nový web xDSL.cz

Spustili nový přehledný portál o ADSL připojeních. Portál nabízí jak kompletní přehled o všech tarifech tak i cen. Lze objednávat online přímo z webu. Nechybějí doplnující informace o ADSL připojeních.Nový web CNA GROUP

Spustili jsme novy web cnagroup.eu s kompletním představením skupiny CNA GROUP, všech projektů a taky novinkami které se odehrávají na nasich projektech.